Letné bylinky

Pripravujem pre vás letný bylinkový minikurz zdarma. Ak máte záujem dostať pozvánku, prosím nechajte mi nižšie svoj e-mail.

Kto ťa bude sprevádzať?

Volám sa Katka, som vyštudovaná botanička s mnohoročnou praxou v ochrane prírody a rokmi skúseností s permakultúrou a prírodnými záhradami. Najviac ma to ale baví v mojej bylinkovej záhrade. Som mamou troch úžasných detí a mám množstvo aktivít, preto hľadám cesty, ako robiť veci s minimom investovaného času. Rada vyrábam z bylín kde-čo, skúšam nové veci, milujem krásno, najmä to prírodné. Teším sa, že sa spoznáme 😊

Tento kurz je pre teba úplne zdarma. Teším sa na teba, sem prosím zadaj svoj e-mail

Tvoje osobné údaje sú u mňa v bezpečí, budú spracovávané podľa zásad ochrany osobných údajov vychádzajúcich zo slovenskej aj európskej legislatívy. Kliknutím na tlačítko "Chcem byť pri tom" súhlasíš s mojimi zásadami ochrany osobných údajov a s pravidelným zasielaním správ o mojich novinkách. Z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť v každom zaslanom e-maili.

Pridaj sa ku mne na dobrodružnú cestu do sveta bylín.

Pozrieme sa na jarné chutné jedlé burinky, zaostríme na jedlé kvety, ktorými si okrášliš svoje jedlo či dezerty. Lebo aj krásou sa sýtime. Povieme si trochu o tom, ako si založiť bylinkový záhon, kde všade sa bylinky dajú pestovať a ako skvele sa hodia aj do zeleninových záhonov.

Idem do toho!